VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

«Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ»

Конкурс на краще запитання спеціальному гостю конференції.

Новинка V Міжнародної конференції Українського форуму благодійників – конкурс на краще питання спеціальному гостю. Автор найцікавішого питання отримає право взяти участь у Конференції безкоштовно.

Спеціальний гість - Боб Пейджет, засновник та президент Assist International, зробить доповідь на тему «Прозорість та підзвітність глобальної філантропії: тренди та виклики».

Запитання збираються через Фейсбук. Залишайте їх на сторінці Українського форуму благодійників, в коментарях під вивішеною новиною про конкурс. Якщо Вам сподобалась ідея конкурсу, не баріться натиснути «лайк» на новину про конкурс та поділитися нею з колегами та друзями http://www.facebook.com/UkrForumBlag?fref=ts

Найкраще питання буде задано Бобу Пейджету під час виступу на конференції.

Детальніше про  спеціального гостя та Assist International

У 1990 році Боб Пейджет заснував неприбуткову гуманітарну організацію Assist International.

Наразі Assist International є гуманітарною організацією, яка орієнтована на задоволення потреб найбільш вразливих верств населення в країнах, що розвиваються. Assist International визначила 4 основних потреби: діти-сироти та соціальні сироти, доступ до адекватної медичної допомоги, розвиток життєвонеобхідної  інфраструктури водопостачання,  а також доступ до освіти та розширення прав і можливостей жінок і дітей.

Починаючи з 1990 року, завдяки мобілізації мережевих ресурсів з корпоративного світу, сервісних клубів, медичних та лікарняних груп й окремих осіб, організацією було реалізовано понад 500 проектів у 60 країнах світу. Assist International невпинно працює у напряму мобілізації людей і ресурсів, щоб "врятувати життя" і "змінити долю" найвразливіших людей у світі. Ця унікальна організація використовує можливості партнерства задля досягнення максимальних результатів при мінімальних витратах.

Нагороди:

Боб Пейджет і Assist International отримали нагороду “Організація року” від Каліфорнійської Торгової палати,а також були визнані Сенатом США та різноманітними  організаціями за досягнення у гуманітарній діяльності.

Боб Пейджет є триразовим лауреатом премії за вагомий особистий внесок у мир і розуміння в світі, що надається ротарським об'єднанням 5170 "Carl G. Orne”.

Рада директорів Ротарі Інтернешнл вручила Бобу  нагороду “Rotary Service Above Self Award”, яку отримали лише 125 з 1,2 млн. ротарійців по всьому світі.

Нагорода Героя Червоного Хреста Санта Круза  “Життєві досягнення”.

Гуманітарна премія імені Роберта Л. Моррісона асоціації поліпшення медичного інструментарію (AMMI / ACCE), Вашингтон.

Стати партнером Прийняти участь

ОРГАНІЗАТОР

Український форум благодійників