VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

«Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ»

Інтерв'ю на сцені: «Як філантропія змінює якість освіти та життя: модель City Year»

 

14:30 — 15:15

Місце проведення: конференц-зала

 

 Модератор: Катерина Смаглій 

 Директор Київського офісу Інституту Кеннана, американського аналітичного центру, що є  частиною Центру Вудро Вілсона у Вашингтоні. http://kennankyiv.org/

   Спікер: Мередіт Хансен

Віце-президент із стратегічного партнерства та спеціальних ініціатив організації City Year (США)

Освітня організація City Year співпрацює з державними школами в 27 муніципалітетах США, які  мають особливо високий рівень бідності, а також має філії у Великобританії та у Південно-Африканській Республіці. Учасники програми  надають високоефективну підтримку освітнього процесу як окремим учням, так і цілим класам та  школам. Сity Year пишається своїм членством в AmeriCorps -  мережевій державній програмі розвитку громадянського суспільства.  Більше про організацію. http://www.cityyear.org/about-us

Програма Сity Year започаткована у 1988 році випускниками Гарвардської школи права Майклом Брауном (Michael Brown) та Аланом Хазеєм (Alan Khazei), яких вразила статистика щодо числа дітей, що кидали школу (“school drop-outs”).  Її місія: «Будувати демократію через волонтерство, громадянське лідерство та соціальне підприємництво й через таке постійне служіння демонструвати силу та ідеалізм молодих людей, залучати громадян до творення суспільного блага та створювати лідерів для майбутніх поколінь».

Сьогодні  City Year співпрацює з державними школами в 27 містах США, які  мають особливо високий рівень бідності, а також має філії у Великобританії та у Південно-Африканській Республіці. Волонтери програми надають високоефективну підтримку освітнього процесу як окремим учням, так і цілим класам та  школам. Результати роботи показують, що 90% учнів шкіл, де працювали волонтери «City Year», навчилися краще читати, у 55% покращилася відвідуваність.

На початку організація фінансувалася великими американськими корпораціями «Bank of America», «Cisco», «Comscast/NBC Universal», «Deloitte», «PepsiCo», «Walmart» та іншими. У 1990 році адміністрація президента Джорджа Буша надала великий грант на розвиток City Year по всій Америці. У 1994 році Сity Year створив дочірнє підприємство «City Year Enerprise», яке у партнерстві з «Timberland» започаткувало лінію одягу та аксесуарів для молоді. Другим бізнес-проектом організації стала компанія «Care Force», що консультує та організовує тренінги для корпоративних клієнтів з менеджменту волонтерських програм.

Питання до обговорення:

1.       Державні волонтерські програми  - як City Year переконав уряд почати фінансувати волонтерські проекти в освіті черезAmeriCorps (державна агенція з підтримки розвитку громадянського суспільства)?

2.       Державно-приватні партнерства — як Сity Year залучає фінансування, розбудовує стратегічні партнерства з урядом, шукає корпоративних спонсорів, проводить фандрейзингові кампанії, працює з окремими донорами, залучає корпоративних волонтерів?

 

Реєстрація на конференцію

 

Стати партнером Прийняти участь

ОРГАНІЗАТОР

Український форум благодійників