VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

«Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ»

Ключова доповідь «Стратегічна філантропія: плануємо та досягаємо змін»

 9:15 - 9:45

Благодійність — стратегічна філантропія — соціальні інвестиціїщо відрізняє та що об'єднує ці поняття?

Чому одні займаються благодійністю, а інші називають себе філантропами?

Чому бізнес надає перевагу соціальним інвестиціям?

Розуміння цих термінів, а також розуміння їх зв'язку з теорією змін допомагає приватним особам та благодійним організаціям, фондам та компаніям вибудовувати власні стратегії щодо добрих справ та зміни життя на краще.

Спікер:

 Фенелла Роуз 

Старший радник Інституту філантропії, експерт з консультування донорів та благодійників, Великобританія

Старший радник Інституту філантропії. Тьютор Школи соціальних підприємців, де координує роботу менторів, та Жіночого центру “Перехрестя”, в якому консультує жінок, що шукають притулок у Великобританії. Крім цього, вона є членом Мережі донорів (the Funding Network ) та Мережі для соціальних змін (the Network for Social Change), а також учасником двох донорських кіл (donors giving circles) у Великобританії. 

Протягом 1991-2000 Фенелла працювала на позиції виконавчого директора у двох нью-йоркських сімейних фондах. До цього у 1984-1991 вона очолювала дві некомерційні організації у США.

Фенелла консультує приватних донорів та сім'ї щодо приватної благодійності у Великобританії та США. Вона є сертифікованим медіатором та коучемчленом Американської Федеральної колегії адвокатів. Отримала освіту на юридичному факультеті Колумбійського університету, США (Columbia Law School, JD) та в університеті Ексетера, Великобританія (BA). http://www.fenellarousecoaching.com/

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАРАЗ!

Стати партнером Прийняти участь

ОРГАНІЗАТОР

Український форум благодійників