VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

«Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ»

1. Системне управління: досвід бізнесу для благодійності

Системне управління організаціями дозволяє бути ефективними у власній діяльності шляхом вибору пріоритетів та стратегій, побудови потужної команди, структури та взаємодії із зовнішнім середовищем.

Практика свідчить, що неприбуткові організації потребуються іноді навіть більш складної моделі стратегічного управління, ніж комерційні.

Чому так - бо модель розвитку НУО має орієнтуватися на досягнення множинних цілей, що складно піддаються формалізації. А системні соціальні програми потребують не менш ретельного планування та реалізації, ніж окремі бізнес-стратегії.

Питання для обговорення:

- В чому полягає парадигма системного управління організацією? Які основні складові даного підходу? Коли та як він застосовується на практиці?

- Як обрати найбільш сприятливу модель управління неприбутковою організацією? Які фактори слід брати до уваги? В чому особливість управління неприбутковими організаціями?

- Як системно підходити до планування та реалізації довгострокових соціальних програм/проектів? Чи всі організації готові до системних програм? Які основні умови стійкості таких ініціатив і як з ними працювати?

Експерти:

 Едуард МАЛЬЦЕВ, МВА, заступник декана з досліджень та розвитку Києво-Могилянської бізнес-школи, kmbs

 Вікторія ГРИБ, керівник сталого розитку ДТЕК

 Ірина ПЕДЬ, професор кафедри міжнародних фінансів КНТЕУ, директор ТОВ «Експерт Консалтинг»

Модератор:

 Вікторія МИКОЛАЮК, директор благодійної організації «Фонд родини Нечитайло»

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ ЗАРАЗ!

Стати партнером Прийняти участь

ОРГАНІЗАТОР

Український форум благодійників