VIII Міжнародна конференція Українського форуму благодійників

«Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ»

Експерти

  

 

Фенелла Роуз 

Старший радник Інституту філантропії, експерт з консультування донорів та благодійників, Великобританія

Старший радник Інституту філантропії. Тьютор Школи соціальних підприємців, де координує роботу менторів, та Жіночого центру “Перехрестя”, в якому консультує жінок, що шукають притулок у Великобританії. Крім цього, вона є членом Мережі донорів (the Funding Network ) та Мережі для соціальних змін (the Network for Social Change), а також учасником двох донорських кіл (donors giving circles) у Великобританії. 

Протягом 1991-2000 Фенелла працювала на позиції виконавчого директора у двох нью-йоркських сімейних фондах. До цього у 1984-1991 вона очолювала дві некомерційні організації у США.

Фенелла консультує приватних донорів та сім'ї щодо приватної благодійності у Великобританії та США. Вона є сертифікованим медіатором та коучемчленом Американської Федеральної колегії адвокатів. Отримала освіту на юридичному факультеті Колумбійського університету, США (Columbia Law School, JD) та в університеті Ексетера, Великобританія (BA). http://www.fenellarousecoaching.com/

 

 

 

 Аліна Порумб

Директор програм стратегічної філантропії Асоціації взаємодії громад (ARC), Румунія

Лауреат 2015 року Премії пам’яті Ольги Алексєєвої за визначні досягнення в сфері філантропії  

Асоціація взаємодії громад Румунії протягом останніх 10 років розвиває активний рух фондів місцевих громад. У 2005 році Аліна виступила одним із ініціаторів створення цього руху на національному рівні. Вона також є ініціатором та лідером регіонального дослідження ефективності застосування приватних ресурсів та Ініціативи зі стратегічної філантропії у Центральній та східній Європі (INSPIRE), що охопила близько 10 країн. Аліна також бере участь у глобальних філантропічних ініціативах, таких як WINGS, Глобальний фонд для фондів громад, YouthBank InternationalBolder Giving.   

http://arcromania.ro 

 Анна Гулевська

 

 

 

 

 

Анна Гулевська-Черниш

Директор Українського форуму благодійників

Анна приєдналася до Форуму 2007 року. До цього протягом 1997-2007 рр. працювала в Християнському дитячому фонді – спочатку на посаді програмного менеджера, а потім заступником директора зі стратегічного розвитку. Упродовж 1992-1997 рр. Анна була адміністратором програм молодіжного жіночого центру "ВЕГА". У 1994 році Анна виступила ініціатором створення першої всеукраїнської молодіжної організації - Асоціації гайдів України і була її президентом з 1995 по 2001 рр. З 2001 по 2003 рр. вона була членом Європейського бюро Всесвітньої асоціації дівчат-гайдів та дівчат-скаутів. 

Анна здобула ступінь спеціаліста прикладної математики на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навесні 2010 року Анна стала учасницею освітньої програми в Центрі філантропії та громадянського суспільства Міського університету Нью-Йорка. Автор понад 50 публікацій та досліджень з питань розвитку благодійництва, молодіжного руху та соціальної роботи з жіночою молоддю.

 

Кшиштоф Становський

Виконавчий директор фонду «Солідарність», Польща

 Фонд “Солідарність» зареєстрований як НУО, але насправді є польським агентством з демократизації, яке тісно співпрацює з Міністерством закордонних справ. Пан Становський був заступником міністра освіти (2007-2010) і заступником міністра закордонних справ (2010-2012) та відповідав за допомогу в цілях розвитку та співробітництва. Він служив в якості інструктора освітніх програм з демократизації в країнах СНД і Монголії. До листопада 2007 року він був керівником Координаційного комітету Всесвітнього руху за демократію. Він був першим лідером незалежного руху бойскаутів в Польщі. До 1989 він організував підпільну діяльність руху. У комуністичну епоху він був членом «Солідарності» і був ув’язнений  через свої політичні погляди.

 

 Дмитро Кулеба

Посол з особливих доручень МЗС України (стратегічні комунікації)

У 2003 році після завершення навчання в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав дипломатичну кар'єру в Міністерстві закордонних справ України.

У 2005-2009 рр. працював в Місії України при ОБСЄ. У 2010-2012 рр. був співробітником Департаменту Секретаріату Міністра закордонних справ України. У 2013 р працював радником Віце-прем'єр-міністра України.

Після відходу з державної служби в 2013 р Дмитро очолював Фонд культурної дипломатії UART. Фонд реалізовував міжнародні арт-проекти, розглядаючи їх як важливу частину публічної дипломатії.

Серед пріоритетів Дмитра - впровадження а операційну діяльність МЗС сучасних комунікаційних практик і розвиток публічної дипломатії України.

 

 

Мередіт Хансен

Віце-президент із стратегічного партнерства та спеціальних ініціатив організації City Year (США)

Освітня організація City Year співпрацює з державними школами в 27 муніципалітетах США, які  мають особливо високий рівень бідності, а також має філії у Великобританії та у Південно-Африканській Республіці. Учасники програми  надають високоефективну підтримку освітнього процесу як окремим учням, так і цілим класам та  школам. Сity Year пишається своїм членством в AmeriCorps -  мережевій державній програмі розвитку громадянського суспільства.  Більше про організацію. http://www.cityyear.org/about-us

Під керівництвом Мередіт реалізовуються ініціативи найвищого рівня. Серед них щорічна конференція City Year, що проводиться в рамках Національного саміту з лідерства. Окрім проектів у США, Мередіт координує роботу закордонних філій City Year. Мередіт комунікує з іншими закордонними організаціями, що прагнуть зрозуміти, як молодіжне волонтерство -  за моделлю City Year - може посилити розвиток громадянського суспільства.

 

 

Ірина Соловей

Президентка громадської організації «Garage Gang»

З 2008 року - стратегиня з розвитку спільнот, президентка громадської організації «Garage Gang», співзасновниця платформи соціальних інновацій «Велика Ідея». Garage Gang NGO – неприбуткова громадська організація, яка з 2009 року виконує місію розвитку життєзарадних спільнот (resilient communities), а з 2012 року разом з командою успішно розвиває механізм колективного фінансування проектів Спільнокошт на платформі «Велика Ідея».

Основною метою своєї професійної діяльності вважає популяризацію ідеї сталого розвитку міст через посилення креативного потенціалу, спільного фондування громадських ініціатив і креативного підприємництва, зміцнення впливу самоорганізованих ініціатив за допомогою накопичення соціального капіталу та розвитку талантів.

Викладає курси з краудфандингових і фандрайзингових стратегій в Українському католицькому університеті. Регулярно дає публічні лекції з управління міськими проектами, культури дарування, соціального підприємництва, розвитку громад, культурних змін та інституційних конфліктів зростання.

 

 

 

 

Госсе Босма

Директор Samenwerkende Brancheorganisaties Filantropie та Goede Doelen Nedeland, Нідерланди

Понад 20 років Госсе Босма працює у філантропічному секторі Нідерландів. На позиції директора найбільшої асоціації благодійних організацій Goede Doelen Nederland (http://www.goededoelen.nl), він бере участь у роботі її основних департаментів. З 2014 року, Госсе Босма також займає позицію директора Samenwerkende Brancheorganisaties Filantropie (http://www.sbf-filantropie.nl/),  об’єднання філантропічних асоціацій, заснованої на історичному конвенті між урядом Нідерландів та благодійним сектором країни у 2011 році. Цей конвент став точкою відліку у розвитку нових стабільних відносин між державою та філантропічним сектором. 

 

Євген Глібовицький.
Партнер експертної компанії pro.mova

Займається стратегічним консультуванням, викладає стратегічні дисципліни в Українському католицькому університеті, експерт ОБСЄ в країнах колишнього СРСР з фокусом на Центральній Азії та Кавказі. За освітою політолог, навчався в Україні та США.

 

Євген Глібовицький є учасником Несторівської групи, членом наглядових рад Суспільного мовлення (НСТУ), також hromadske.tvта ГО «Тепле місто» (Івано-Франківськ). В 2007-2011 рр ін також був співзасновником та учасником Унівської групи (візія для Львова), а в 2015 – членом правління Міжнародного фонду «Відродження». В 2002-2003 роках Євген Глібовицький був співавтором концепції 5 каналу.

 

               

 

     

  

 

 

 

 

 

 

 

  

Тетяна Жданова

Фахівець з брендінгу, власник компанії «BrandHouse».

Член команди «WikiCityNomica», відомої проектами брендингу міст, галузевими та національними Форсайтами. Керівник робочої групи проекту «Туристичний бренд України» (за замовленням Держтуризмкурортів, фінасування GIZ), координатор проекту «Нова міфологія України».

 

 

 Ярина Ключковська

Директор зі стратегії та розвитку, GROU.

Комунікаційний професіонал та тренер, співзасновник  Української Асоціації Public Relations, співзасновник Українського кризового медіа центру.

20-річний досвід у стратегічних комунікаціях. Магістр з масових комунікацій (San Jose State University (Каліфорнія). Радник з комунікацій Міністра економічного розвитку та торгівлі України.

Викладач курсів з комунікацій та ведення бізнесу в українських школах, включаючи Києво-Могилянську Бізнес школу, Львівську Бізнес школу.

 

Едуард Мальцев

Заступник декана з досліджень та розвитку Києво-Могилянської бізнес-школи, kmbs, кандидат технічних наук, МВА

Діловий досвід. Голова Представництв іноземних компаній в Україні; комерційний директор; Голова Правління, Генеральний директор; член Наглядової ради; керівник проектів входу в ринок та запуску нового бізнесу. Співпраця з компаніями: Louis Dreyfus Sugar; Tate & Lyle International; InvesCo Ceam; Efes Breweries International; CCMed International AG.

Досвід викладання. Управлінські семінари та курси з корпоративного та стратегічного управління у бізнес-школі IBR — International Business Relations, компанії Strategic Consulting Group (SCG). На даний момент – викладач kmbs. Курси: «Персональний розвиток управлінця»; «Корпоративне управління»; «Організація»; «Магістерський проект».

Сфери наукових інтересів. Організаційний дизайн та корпоративне управління. Аналіз ділових екосистем, розбудова стратегій та бізнес-моделей. Персональний розвиток управлінців: менеджерів, керівників та підприємців. Технології навчання дорослих. Дослідження кейс-методом.

 

Юлія Кірсанова  

Сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій

Досвід роботи в напрямку розвитку громадянського суспільства України - близько 15 років. Професійні сертифікати IPFM, ACCA, CAP. Робота експертом у галузі організаційного розвитку неурядових організацій України в таких фондах і проектах, як USAID, ПРІК ПРООН, Фонд ім. Стефана Баторія, DESPRO, Фредеріка Еберта.

Розробник показників експертної оцінки організаційного розвитку, тренер, автор понад 50 статей і навчальних видань з фінансового менеджменту, сталого розвитку, ефективного використання залучених коштів, бухгалтерського обліку як інструменту фінансової стійкості та відкритості неурядових організацій. Автор дистанційного курсу навчання з бухгалтерського обліку на платформі Академії управління при Президентові України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Дмитро Федоренко

Засновник Першої благодійної торгової платформи "Мурахи"

Головний редактор інтернет-журналу NashKiev.UA. Креативний директор найстарішого веб-продакшена України Studio7.UA. Лідер Громадської Організації "Це наш Київ" (nashkyiv.org.ua). Засновник Комітету Digital агентств України (UDAC.org.ua). Лідер Асоціації Digital-продакшенів України "Центрифуга" (productions.org.ua). Постійний член Клубу арт-директорів України (ADC.UA). На даний момент сконцентрував свої зусилля у зоні соціального підприємництва, в результаті чого з'явилися унікальна Перша благодійна торгова платформа MURAHY.COM і проект соціальної відповідальності власників собак "Собачі вбіральні".

 

Тетяна Василик

Директор БФ «Зміцнення громад»

Директор департаменту корпоративних комунікацій та зв’язків із громадськістю корпорації «Сварог Вест Груп», асоційований член Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, член правління Українського форуму благодійників, член наглядової ради Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова, депутат Хмельницької обласної ради.

БФ «Зміцнення громад» є членом правління Українського форуму благодійників та асоційованим членом Громадської Ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, займає активну громадянську позицію в розвитку територіальних громад нашої країни. За підсумками діяльності 2015 року Фонд став лауреатом Національного конкурсу «Благодійна Україна» у номінації «Благодійна акція року», очолив Національний рейтинг благодійників.

 

Тетяна Василик стала «Людиною року-2014» у номінації «Меценат року» (м. Київ).

 

Ярослав Юрчишин

Керівник відділу адвокації громадської платформи Реанімаційний Пакет Реформ

За час роботи супроводжував прийняття понад 130 законопроектів, з яких на даний момент 57 стали законами.

Працював радником Секретаря Ради національної безпеки та оборони України, помічником-консультантом народного депутата України, політичним експертом Національного круглого столу«Порозуміння заради європейського майбутнього» (куратор В’ячеслав Брюховецький), співавтор плану виконання вимог для укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (Європлан), автор моніторингу процесу виконання умов укладання Угоди.

Тренер з питань лобіювання, традиційних та нових медіа Інституту політичної освіти, Національного демократичного інституту (США), Інститут лідерства та управління УКУ (Львів).

На громадських засадах член Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро України, конкурсної комісії по обранню прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури, член правління Transparency International Україна. Член Пласту-Національної скаутської організації України.

 

Катерина Алимова

Координатор  Першої благодійної торгової  платформи “Мурахи”

Має 7-річний досвід роботи у соціальних, культурних та освітніх проектах. З 2015 року координує проекти Громадської організації «Це наш Київ» та Першої благодійної торгової платформи «Мурахи». Амбасадор грантового проекту, створеного депутатом Європейского Парламенту -  Hackathon bridge (з 2014 року). Працювала координатором міжнародних проектів у Міжнародному благодійному фонді конкурсу В. Горовиця (2011-2015). Проходила стажування в  Македонії, Польщі та США.

 

 

 

 

 Ірина Кравчук

Доктор наук з державного управління, незалежний консультант та тренер з оцінювання програм і проектів.

Співзасновник та член правління Української асоціації оцінювання (перший голова правління УАО:червень 2013-червень 2015), член Європейської асоціації оцінювання, Американської асоціації оцінювання, Міжнародної асоціації оцінки розвитку, Британської асоціації оцінювання.

З 2015 року – доцент кафедри державної політики та суспільного розвитку Національної академії державного управління при Президентові України. Протягом останніх 6 років практикує оцінювання програм і проектів, проведення тренінгів з моніторингу та оцінювання;  створення спроможності до оцінювання. Ірина має 15 років практичного досвіду у сфері державного управління та міжнародних проектів. Автор понад 50 публікацій щодо оцінювання державної політики та програм, європейської інтеграції, адаптації законодавства України до законодавства ЄС.   

 

Оніпко Наталія

Одна з засновників та президент Всеукраїнського благодійного фонду «Запорука»

Фонд з 2008 року опікується важкохворими дітьми  у дитячому відділенні Національного інституту раку та Відділі нейрохірургії дитячого віку у ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова», з 2013 року у відділенні гематології та інтенсивної хіміотерапії КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр». Наталя працює в секторі благодійності 10 років.  Під її керівництвом, вже через з два роки з дати заснування, «Запорука» стає переможцем IV Національного конкурсу «Благодійник року-2010» у номінації «Благодійна організація». У 2012 фонд став лауреатом першої найвищої в Україні громадської відзнаки у сфері медицини та охорони здоров’я – Національної медичної премії – та був визнаний найкращим у номінації «Особливий внесок в охорону здоров’я». У 2014 році проект «Центр для онкохворих дітей «Дача» було визнано найкращим у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна», а фонд став лідер Національного рейтингу Благодійників 2014 у номінація «Витрати у сфері охорони здоров'я» з обсягом благодійної допомоги 5 281 789 гривень. 

Життєве кредо: «Якщо ти хочеш змін в майбутньому – стань цією зміною у сьогоденні».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катерина Смаглій

Директор Київського офісу Інституту Кеннана.

Інститут Кеннана - американськийо аналітичний центр, що є частиною Центру Вудро Вілсона у Вашингтоні. http://kennankyiv.org/

Автор книги «Зміни творить кожен із нас: соціальне підприємництво та стратегічна філантропія». У 2013-2014 рр. консультувала Європейський фонд за демократію (Брюссель) щодо стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні. У 2009-2013 рр. була директором проектів Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду "Відродження".

До того, як долучитися до сектору неурядових організацій, Катерина працювала в політичному відділі Посольства США в Україні та дорадчій групі Міжнародного валютного фонду в Національному банку України. Вона є доктором філософії з історії Центрально-європейського університету (Будапешт), магістром права європейського союзу Редингзького університету (Великобританія) та бакалавром гуманітарних наук Національного університету "Києво-Могилянська Академія".  Катерина є доцентом Київського національного університету культури та мистецтв, національним кореспондентом Європейського музейного форуму в Україні, членом музейної ради при Міністерстві культури України та членом правління Всеукраїнської громадської організації «Українське фулбрайтівське коло».

Руслан Бахтиєв

Експерт у сфері благодійності, консультант з формування соціального іміджу, сертифікований тренер ILDC, кандидат політичних наук.

У 2016 заснував Студію соціальних технологій «Garnet». 

 

Науковий і практичний досвід складався в Державному інституті сімейної та молодіжної політики, Національному інституті стратегічних досліджень при Президенті України, у розвитку соціальних проектів бізнес-компаній і благодійного фонду «Зоряна мрія». 
Автор і керівник Просвітницького благодійного проекту «Обрані діти».

 

Володимир Шейгус

Виконавчий директор ІСАР «Єднання»

Має понад 20-річний досвід професійної роботи в Третьому секторі, розпочавши свою роботу в Донецькому відділені МФ «Відродження» у 1993 році.

З 1998 р. особливу увагу приділяє розвитку громад, фондам громад та питанням сталого розвитку. Вивчав досвід та підходи роботи в близько 70 Фондах громад (Community Foundation), Корпоративних фондах, сімейних фондах та понад 400 громадських організацій у майже 20 країнах пострадянського простору, Європи та США. У 2010-2011 роки проходив навчання у Великобританії на курсі Community Foundation Futures (Strategic Philanthropy, Donor Advisor), які були організовані Інститутом Філантропії та Мережєю Фондів Громад.

Працював як на боці ОГС, так й на боці програм міжнародної технічної допомоги та донорських організацій  (програми за фінансування USAID, EU, SIDA, DFID, UNDP, Ch. S. Mott Foundation та багатьох інших). 

З 2009 р. долучився до розробки механізму Маркетплейс та сьогодні очолює адміністративну команду, яка управляє Маркетплейс в Україні.

 

 

 

 

 

Микола Данцев

Соціальний підприємець, власник Студії шоколаду Пан-шоколатьє. Засновник і Голова правління благодійного фонду "Ми Поруч".

Переможець конкурсу бізнес-планів серед Соціальних підприємців м.Миколаєва 2011 року. У 2009-2014 роках успішно реалізував програми безкоштовної реабілітації дітей ДЦП та аутизму "Доступна Іпотерапія". Має великий досвід роботи бізнес-тренером, коучем і ментором.

Зараз працює над проектом "Дорога в майбутнє". В рамках проекту організовує майданчик для навчання і стажування дітей-сиріт кондитерській та пекарській справі, у кращих кондитерів України, Європи та Світу.

Вікторія Гриб

Керівник зі сталого розвитку, ДТЕК

Випускниця Міжнародного інституту менеджменту (диплом магістра бізнес-адміністрування) й університету ім. Тараса Шевченка (диплом перекладача англійської мови). Пані Гриб має більш ніж 20-річний досвід у сфері сталого розвитку. Розпочала свою карєру в Агентстві США з міжнародного розвитку з 1993 року, де зросла до позиції Радника із зовнішніх зв’язків. Відповідала за зв'язки та координацію роботи Агентства з урядом України, міжнародними донорами і партнерство з приватними компаніями. ЇЇ службові обов’язки передбачали розробку заходів з координації, організації і планування зусиль із виконання програм допомоги Україні з боку АМР США. У листопаді 2009 року приєдналася до компанії ДТЕК, очоливши напрям з корпоративної соціальної відповідальності. За час роботи в компанії створила функцію сталого розвитку практично з нуля й вивела її на лідерські позиції в Україні. 

Анна Грищенко

Співзасновник благодійного магазину «Ласка»

Працює в проекті на посаді координатора, арт-директора і дизайнера проекту. Вже більше 4-років співпрацює з благодійними фондами та організаціями в рамках проекту «Ласка»,  такими як Таблеточки та Happy Paw. Займається створенням спільних програм, допомогою у фінансуванні, вирішенням соціальних завдань.

Є співавтором соціального проекту «Діти» - це ряд заходів різного спрямування, які дозволяють дітям з дитячих будинків успішніше адаптуватися після випуску з дитячого будинку.

 

 

Василь Назарук

Менеджер Програми соціального інвестування «Вестерн Ен-Ай-Ес Ентерпрайз Фонд»

Менеджер Програми соціального інвестування «Вестерн Ен-Ай-Ес Ентерпрайз Фонд» (з 2015 р.), керівник Всеукраїнського ресурсного центру розвитку соціального підприємництва «Соціальні ініціативи» (з 2012 по 2015 рр.), сертифікований тренер з соціального підприємництва (з 2011 р.), старший викладач Школи соціальної роботи НаУКМА (з 2002 р.), підприємець ( з 2006 р.)

 

Уляна Країнська

Менеджер по роботі з партнерами платформи Тепле Місто

З 2014 працює в команді платформи ТеплеМісто. Це неприбуткова організація яка об’єднує людей і бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська. 
 
Студент Lviv Business School та експерт з бізнес партнерств.
 
 

 

 

 

Анастасія Красносільська

Координатор проектів та експерт Українського незалежного центру політичних досліджень

Сфери експертизи: державна фінансова підтримка неурядових організацій, оподаткування неурядових організацій, державна політика сприяння розвитку громадянського суспільства. 

 

 

Татарчук Валерія

Голова благодійного фонду «Твоя опора», www.tvoya-opora.com.ua

Маркетолог за освітою, закінчила магістратуру Київського національного торгово-економічного інституту в м.Чернівці. З 2006 року працює в банківській системі. У 2014 році, перебуваючи в декретній відпустці, разом з групою однодумців, організовує Благодійний Фонд «Твоя опора». Фонд досить швидко і успішно розвивається, завдяки спільному благодійному проекту «Charity weekend», який створений разом з  Попечителем Фонду Машею Єфросініною, та підтримці постійних донорів фонду.

 

 

Євген Полтенко

Виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця України», голова правління Українського форуму благодійників 

Здійснює керівництво оперативною діяльністю фонду від моменту його створення у 2009 році. За цей час фундація пройшла шлях від корпоративного фонду до організації, що реалізує проекти національного масштабу у таких сферах як: охорона здоров’я, спорт, освіта, культура і суспільні відносини. До приходу у сектор благодійності здобув досвід роботи у державних (Міністерство промислової політики України) і корпоративних (Перший Інвестиційний Банк) структурах. За освітою економіст, магістр з міжнародної економіки (Харківський національний університет і Українська академія зовнішньої торгівлі).

 

 

Дзвенислава Чайківська

Генеральний секретар   Карітас України

Лікар за фахом, пройшла довгий кар’єрний шлях від лікаря виїзної бригади швидкої допомоги до директора “Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького”. 

З 2000 року розвинула та координувала в Карітасі України діяльність центрів домашнього догляду у 15 містах. Підготувала та реалізувала низку видавничих проектів (серія брошур-порадників для лікарів, медсестер та людей, яким доводиться піклуватися своїми немічними родичами, близькими та знайомими у домашніх умовах), підручник для медичних сестер.

Член робочої групи Карітасу Європи (Брюссель) з розвитку домашньої опіки 2002-2006 рр. Член Робочої групи Карітасу Європи з ВІЛ/СНІДу (з 2006 року), яка розробила спеціальний документ із зібранням рекомендацій щодо програм, впровадження яких зменшить вплив епідемії на суспільство. 

З 2011 року очолила лобістську групу Карітасу України. У 2014 році була керівником проекту з надання медичної реабілітації для постраждалих під час подій Євромайдану.

 

 

 

 

Лариса Польська

Голова правління Благодійної організації «Фонд громади міста Херсон «Захист».

 
Лариса  понад 15 років активно працює у громадському секторі. Засновниця та беззмінний з 2003 року лідер Фонду «Захист». Під її керівництвом  Фонд у 2010 році переформатував свою роботу з механізмів традиційних благодійних фондів на принципи роботи фондів громад. За цей час «Захист» став одним з лідерів фондів громад в Україні, який сповідує на ділі основні цінності благодійності – прозорість, підзвітність та публічність. За активну громадську діяльність Лариса нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеню.
 

Ольга Стефанишина

Виконавчий директор БФ "Пацієнти України"

Більше 10 років працює в міжнародних та національних організаціях з однією метою – допомагати пацієнтам України. Співпрацювала з такими організаціями, як SOS Kinderdorf-International, VNG-International, Академія Сприяння Освіті (AED), Червоний Хрест, Всеукраїнська мережа ЛЖВ. Створювала та координувала роботу Стратегічної дорадчої групи з питань реформування системи охорони здоров’я України, яка створила Національну стратегію  побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015 – 2025.

У 2011 році стала одним із співзасновників унікальної організації “Пацієнти України” (www.patients.org.ua). Координувала низку найефективніших адвокаційних кампаній в Україні, спрямованих на покращення доступу українців до життєво необхідного лікування, таких як “Допоможіть вижити!”, “Депутат-альтруїст”, “Україна на карантині”, “Приречені” та інших. 

 

  

Інна Підлуська

Заступник Виконавчого директора, Міжнародний Фонд "Відродження", голова Правління Українського форуму благодійників
З травня 2011 року керує процесами стратегічного планування МФВ, міжпрограмної співпрацї, організаційного розвитку, оцінки діяльності та взаємодії з іншими донорами. У 2006-2010 роках Інна була членом Правління МФВ. Працювала виконавчим директором МБО "Ялтинська Європейська Стратегія" (YES), керувала організацією найбільшого і найвпливовішого незалежного міжнародного форуму України - Ялтинської щорічної зустрічі, розвивала зв'язки з урядовими і політичними колами та міжнародною експертною спільнотою.
З 1992 року Інна брала участь у становленні й розвитку низки українських громадських організацій та аналітичних центрів, зокрема - УНЦПД, Фонду "Європа ХХІ". Інна входила до складу Керівного комітету Всесвітнього руху за демократію (World Movement for Democracy). 
 
 

Леонід Остальцев

Засновник «PIZZA VETERANO»

Член Спілки ветеранів АТО. 

Служив піхотинцем 1 батальйону, 30 бригади.
 
 
 

Катерина Засуха

Виконавчий директор агенції Grou Public Affairs&Reputation management

15 років у комунікаційній сфері.
Більше 10 років в українських та міжнародних компаніях (В2В, FMCG), у найбільшому благодійному фонді країни - БФ Ріната Ахметова «Розвиток України».
Дипломований фахівець Chartered Institute of Public Relations (CIPR, UK).
 
 
 

Аліна Зуйковська

Менеджер зі сталого розвитку, ДТЕК

Має  понад 9-річний досвід аналітичної й моніторингової діяльності в сфері інституційного розвитку громадських, державних і політичних інституцій. 

З 2011 р. працювала в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, де досліджувала сучасні політичні процеси в Україні, здійснювала експертизу державної політики, є автором понад 25 наукових робіт. З 2013 р. займалася експертно-аналітичною діяльністю у сфері інтернет-медіа, була керівником медіапроекту «112.International».

Кандидат політичних наук, випускниця Національного університету «Києво-Могилянська академія» (аспірантура), Києво-Могилянської бізнес-школи. Стипендіат Президентської  стипендії і стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених. 

 Лариса Жигун
 
 
 
 
 
 
 
 
 Лариса Жигун
 
Координатор адвокасі-кампаній Українського форуму благодійників
 
Юрист, магістр державного управління. Має семирічний досвід роботи на державній службі в органах юстиції, спеціаліст з питань реєстрації та діяльності політичних партій, громадських/благодійних організацій, інших неприбуткових організацій.
 
 
 
 
 
 
 
Оксана Руда
Директор програм ІСАР "Єднання"
Кандидат історичних наук. Закінчила Івано-Франківський державний педагогічний інститут, Тернопільську академію народного господарства і Прикарпатський університет імені В.Стефаника. Проходила стажування у ВНЗ та фондах США, Польщі, Канади, Чехії, Словаччини, Литви. Автор монографії, навчального посібника та інших наукових публікацій, навчальних курсів. Працювала в державних органах управління, в багатьох міжнародних проектах та програмах. З 2011 р. працює в ІСАР «Єднання», де відповідає за реалізацію програми «Школа фондів громад», метою якої є розвиток філантропії через підтримку фондів громад в Україні, підвищення їх ролі у вирішенні місцевих проблем і забезпечення їх активної майбутньої життєдіяльності. 
 
  

Клавдія Шевелюк

Виконавчий директор юридичної фірми «Василь Кісіль і Партнери», співзасновник громадської організації «ЦКІ «Відповідальне Майбутнє»
Має понад 12-річний досвід роботи у галузі розвитку бізнесу та комунікацій на ринку юридичних послуг. Входить до Топ-50 кращих експертів українського PR-ринку за версією Marketing Media Review. До 2014 року працювала директором з корпоративних комунікацій Групи компаній «ЛІГА», раніше - директором з розвитку бізнесу ПГ «Павленко і Побережнюк» і PR-координатором юридичної фірми Magisters.
Закінчила управлінську програму Шведського Інституту з фокусом на сталий розвиток і лідерство (Стокгольм, 2010 р.). Магістр іноземної філології Університету ім. Тараса Шевченка. 
 

 

Олександр Горлов

Керуючий партнер рекламного холдингу CMS Group, засновник Биржі соціальної реклами.
 
22 роки працює в рекламі. Разом з партнерами в 2006 заснував агентство Табаско яке стало основою групи рекламних агентств CMS Група. Входить в правління Всеукраїнської рекламної коаліції, де відповідає за соціальну рекламу. Є засновником некомерційної організації Біржа соціальної реклами.
http://socialadvertising.com.ua/
 
 
 
 

Леся Ярошенко 

Інформаційний менеджер Українського форуму благодійників
Кандидат наук із соціальних комунікацій (дисертація про медіа-моніторинг виборчих кампаній). 15-річний досвід у журналістиці і PR. У неприбутковому секторі з 2004 року. Редактор Першого українського порталу про благодійність, розробник онлайн-сервісів для благодійних організацій. Автор аналітичних, наукових і методичних публікацій про інформаційні аспекти благодійної діяльності для бізнесу, НУО, журналістів і блогерів. Медіа-менеджер.
Координатор найбільших в Україні медіа-моніторингових досліджень (висвітлення виборчих кампаній, тематик волонтерства, вимушено переміщених осіб та інших соціальних питань) на замовлення та за підтримки Ради Європи, Євросоюзу, ОБСЄ, NED, Посольства США в Україні. 
 
 
 
 

 

Стати партнером Прийняти участь

ОРГАНІЗАТОР

Український форум благодійників